• slajd.a
  • slajd.i
  • slajd.b
  • slajd.c
  • slajd.d
  • slajd.e
  • slajd.f
  • slajd.g
  • slajd.h

Inne artykuły:

Nasze Plakaty:

28,10,0,50,1
600,600,60,1,3000,5000,25,800
90,150,1,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,1,5000
Powered By Creative Image Slider
Godka krakowska- festiwal gwary i tradycji- amfiteatr przy ZSP w Modlnicy - 17 czerwca 2018
Festiwal Godki Krakowskiej
Podgląd
Posprzątajmy Naszą Gminę
Posprzątajmy Naszą Gminę
Podgląd
Zapraszamy do wspólnego wyśpiewania radości z wolnej Polski!
Zaśpiewajmy dla Niepodległej
Podgląd
Piknik Ekologiczny "Graj w Zielone"
Podgląd
Zajęcia pozalekcyjne w szkołach
Podgląd
Jedenstka Niepodległościowa
View Image
Zajęcia muzyczne
Zajęcia muzyczne
View Image

Nasz QR kod:

Nasz facebook:

 

 

 

Międzyszkolny Turniej Tenisa Stołowego

Międzyszkolny Turniej Tenisa Stołowego rozegrany dzięki gościnności Szkoły Podstawowej w Bęble pokazał jak bardzo bywa przewrotny sport indywidualny i jak szybko z ostatniego miejsca można tryumfować lub spaść z początku tabeli. Dzięki takim zawodom dzieci uczą się pokory i opanowania emocji, zwłaszcza w ostatnich etapach rozgrywek kiedy na szali waży się zwycięstwo z porażką, a odpowiedzialność za wynik bierze jeden zawodnik, a nie drużyna. Zawodnicy, którzy w tym roku wystartowali  w turnieju byli dobrze przygotowani, a mecze były na wysokim poziomie, wielka w tym zasługa nauczycieli Wychowania Fizycznego ze szkół gminnych za co serdecznie dziękujemy.

Wyniki Międzyszkolnego Turnieju Tenisa Stołowego:

Klasyfikacja Szkół:

1 miejsce SP Wielka Wieś

2 miejsce SP Modlnica

3 miejsce SP Bębło

4 miejsce SP Będkowice

5 miejsce SP Biały Kościół

 

Klasa 6 dziewczyny za udział :

                            3 miejsce : Wielka Wieś- Klaudia Sobocińska

                            2 miejsce : Bębło – Małgorzata Ścisłowicz

                            1 miejsce : Modlnica- Aleksandra Moskwa

Chłopcy 6 klasa za udział :

                             3 miejsce : Bębło- Bartosz Chochół

                             2 miejsce : Modlnica – Mateusz Rosadziński

                             1 miejsce : Wielka Wieś – Mateusz Sałęga

Dziewczyny 7 klasa za udział:

                             3 miejsce : Wielka Wieś – Roksana Wolińska

                             2 miejsce : Bębło - Amelia Pawelec

                             1 miejsce : Modlnica – Oliwia Szumiec

Chłopcy 7 klasa za udział:

                             3 miejsce : Modlnica – Przemysław Kowalczyk

                             2 miejsce : Bębło – Bartosz Wojdała

                             1 miejsce : Wielka Wieś – Mariusz Szewczyk

Dziewczyny 8 klasa za udział :

                             3 miejsce : Modlnica – Maja Wołos

                             2 miejsce : Wielka Wieś – Milena Terentiew

                             1 miejsce : Bębło – Iga Pączkowska

Chłopcy 8 klasa za udział:

                             3 miejsce : Modlnica – Krzysztof Rusinek

                             2 miejsce : Będkowice – Wiktor Sałęga

                             1 miejsce : Wielka Wieś – Paweł Hojda

 

Na tej stronie używamy cookies aby dostarczać najlepiej spersonalizowaną treść dla naszych odbiorców. Możesz przeczytać naszą Politykę Prywatności.

Kliknij przycisk Akceptacja aby potwierdzić zapoznanie się z informacją i wyrazić zgodę na uzywanie cookies.