• slajd.a
  • slajd.i
  • slajd.b
  • slajd.c
  • slajd.d
  • slajd.e
  • slajd.f
  • slajd.g
  • slajd.h

Inne artykuły:

Nasze Plakaty:

28,10,0,50,1
600,600,60,1,3000,5000,25,800
90,150,1,50,12,30,50,1,70,12,1,50,1,1,1,5000
Powered By Creative Image Slider
Godka krakowska- festiwal gwary i tradycji- amfiteatr przy ZSP w Modlnicy - 17 czerwca 2018
Festiwal Godki Krakowskiej
Podgląd
Posprzątajmy Naszą Gminę
Posprzątajmy Naszą Gminę
Podgląd
Zapraszamy do wspólnego wyśpiewania radości z wolnej Polski!
Zaśpiewajmy dla Niepodległej
Podgląd
Piknik Ekologiczny "Graj w Zielone"
Podgląd
Zajęcia pozalekcyjne w szkołach
Podgląd
Jedenstka Niepodległościowa
View Image
Zajęcia muzyczne
Zajęcia muzyczne
View Image

Nasz QR kod:

Nasz facebook:

 

 

 

Piknik Ekologiczny "Graj w Zielone" już za nami

Cieszy nas ogromnie, że Piknik Ekologiczny z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Dziękujemy za Państwa obecność, bardzo licznie oddane elektrośmieci, plastikowe butelki oraz nakrętki dla Fundacji Mój Sen. Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się nasze stoiska z produktami lokalnymi m.in. miody, wina, chleby, makarony, jajka, maliny. Bardzo chętnie odwiedzaliście również namiot WFOŚiGW oraz Gminy gdzie można było się dowiedzieć o oferowanych programach  do wymiany pieca, prowadzonych kontrolach palenisk czy inwentaryzacji budynków. Podczas pikniku dzieciaki mogły spędzać miło czas na dmuchanym placu zabaw i brać udział w licznych konkursach z fajnymi nagrodami.  Przygotowaliśmy dla Państwa wiele fantastycznych warsztatów m. in. własna kompozycja kwiatowa, malowanie na kamieniu czy stworzenie domku dla owadów. W części artystycznej usłyszeliśmy  naszą  Orkiestrę Dętą GOKiS, Folk Kapelę GOKiS i młode talenty wokalne z naszej Gminy. Pyszne jedzenie i napoje zapewnił nasz Browar z Modlniczki (Proste Żarcie i Pracownia Piwa) dziękujemy. Mamy nadzieję, że tego typu imprezy będą sprzyjać ochronie środowiska i  na stałe wpiszą się w codzienne życie nas i naszych rodzin.